poniedziałek, 22 października 2018

W barwach jesieni

Witam Moja księga stała się bogatsza o kolejny wpis z cytatem . Zbędne grafiki ,które były na stronach pokryłam papierem do pakowania prezentów przenosząc go domowym transferem-pokryłam prawą stronę papieru białym sprayem ,przykleiłam na strony księgi , na drugi dzień na mokro starłam papier wierzchni ,żeby ponownie pojawiły się jesienne wzory .Dokleiłam wyciętą z czasopisma grafikę i kilka plam pomalowałam farbami .

7 komentarzy:

 1. Cudowne strony, stworzyłaś przepiękny klimat:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam już okazję delektować się tym pięknym wpisem a także zrozumieć jego istotę. Wspaniałe strony Grażynko. Bardzo mi się podoba efekt transferu i kolorystyka.
  Przesyłam serdeczne uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest tak piękne Grażynko... i do tego jeszcze ten cytat... Podziwiam Twoje zdolności !!! Księga staje się niesamowitą krainą wyobraźni. Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podoba ta jesienna kolorystyka i ten wspaniały cytat, pozdrawiam Ani

  OdpowiedzUsuń
 5. What a so gorgeous Art journal page Grazyna !! Absolutely amazing. I love those beautiful colours, the texture, and image. Great !!
  i wish you a very nice afternoon, big hugs, Caty

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny wpis Grażynko. Bardzo plastyczny i pełen nostalgii. Wszak na osoby starsze mówi się, że są w jesieni życia. Pięknie to przedstawiłaś i dałaś adekwatny cytat. Bardzo mi się podoba! Księga, którą tworzysz jest księgą wyobraźni i to bardzo głębokiej:)
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń