sobota, 31 lipca 2021

Koperta

W dalszym ciągu uzupełniam kolejne strony dziennika ,którego tworzę w trakcie zabawy u Małgosi Jednym istotnym wymogiem w zabawie jest pokazanie dokończonej pracy .Dziennik jest jeszcze w proszku , strony nie są połączone co znacznie ułatwia mi dokładanie , malowanie i ozdobianie różnych stron .W ostatniej chwili wymyśliłam,że takim zupełnie dokończonym elementem pasującym do mojego w dużej części śmieciowego dziennika będzie koperta .
Jest koperta , jest ozdobna karteczka na świąteczne życzenia , kieszonka na zapiski i w dalszej kolejności kartka w drobne linie na zapisywanie adresów .Na jednej ze stron przykleiłam ozdobną kieszeń z kurczaczkiem .

12 komentarzy:

 1. Bardzo romantycznie dzisiaj, widać, że masz z tego dużo frajdy 😀

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się taka odsłona koperty z życzeniami podoba, wszystko takie subtelne, delikatne w takim lekko melancholijnym nastroju, pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Koperta musi być:) Pięknie ją ozdobiłaś Grażynko, będzie bardzo efektownym elementem dziennika. Przesyłam uściski.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna ta Twoja koperta :). Odnoszę wrażenie i zapewne nie tylko ja, że za co tylko się weźmiesz jest idealne i przeurocze. Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna, taka subtelnie romantyczna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Twój dziennik bedzie przepiękny, nie mogę doczekać się całości. Prośba na przyszłość byś wstawiała zdjęcie zbiorcze wszystkich elementów, które mogę pokazać na blogu :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Powstanie wspaniała praca, taka delikatna, piękne kolory.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie i delikatnie jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny notes powstaje ! Mnie najbardziej zainteresowała ta koperta. Zainspirowała mnie ona do pewnej pracy. Dziękuję za inspirację ! Pozdrawiam Grażynko :))

  OdpowiedzUsuń
 10. Wspaniały dziennik na romantyczne zapiski. Idealny na kobiece wspomnienia. Bardzo podobają mi sie stworzone przez Ciebie karty.
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń
 11. Grażynko to wszystko jest takie piękne, lekkie subtelne i delikatne. Cudownie tworzysz.:)

  OdpowiedzUsuń