niedziela, 12 maja 2013

Perłowo

Karteczka na wyzwanieRapakivi
Praca wykonana z perłowego lekko kremowego papieru.Perłowe jest także szycie.Zdjęcie
zrobiłam przy sztucznym oświetleniu i wyszedł lekko za mocny połysk na papierkach .
Wszystko trwało tak długo przez tą jedną jedyną różyczkę,którą robiłam pierwszy raz
chyba trzy godziny.Nie było tak siup,ale jakoś skończyłam.Pozdrawiam serdecznie .

10 komentarzy:

 1. Widzę Grażynko, że też wzięłaś się za róże. Kursiki są bardzo proste i oczywiste ale jak przyjdzie do klejenia...sama wiesz. Ja już od jakiegoś czasu walczę z różami, może dojdę do wprawy. Bardzo udany debiut! Karteczka świetna, śliczny kolor i śliczna różyczka. Muszę kiedyś spróbować takiego "monokoloru". Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. uroczo i delikatnie ...
  dziękujemy za udział w naszym wyzwaniu DT Rapakivi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Delikana i elegancka, bardzo ładna. Zapraszam na Candy :) kapustkowe-pasje.blogspot.com/2013/05/candy-u-lois-na-dzien-dziecka.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem, zastosowanie jednej kolorystyki znakomicie się sprawdziło. Karteczka jest oryginalna i bardzo subtelna:) Pozdrawiam i zapraszam na candy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio jak wiesz, sama zajmuję się wykonywaniem róż i poddając ocenie Twoją różę mogę śmiało powiedzieć, że wyszła perfekcyjnie! Ja takiej nie potrafię :) Kartka piękna.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna. Bardzo podobają mi się kartki jednokolorowe. Od razu nasuwa się stwierdzenie jakie cuda można stworzyć z jednej kartki papieru, wystarcza umiejętności i kilka narzędzi, ale najważniejsze duże umiejętności i wyobraźnia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Podziwiam Twoją cierpliwość przy robieniu różyczki, ale efekt z pewnością był tego wart :-) Dziękujemy bardzo za udział w wyzwaniu Rapakivi :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaka piękna kartka, cudowna różyczka.Masz talent..prześliczne to Twoje dzieło...Pozdrawiam ciepło :))

  OdpowiedzUsuń