niedziela, 13 września 2015

Zadanie na maj

Spokojne i miarowe bicie mojego serca kolejny raz przyspiesza Kawa bez cukru , ale za to z nożyczkami.Zadanie powinno być wykonane z zastosowaniem mediów.Nie posiadam ich wiele więc eksperymentuję z tym co znajdę w potrzebie wykonania tego wpisu.Chlapnę sobie i jakoś to będzie .Pomyślałam i pocięte wcześniej paski bibułki poukładane na tkaninie pokropiłam /tak naprawdę zalałam/ wodą .Na tak przygotowane tło dodałam kilka dodatków i moje serce może nie złote ale zdecydowanie radosne obowiązkowo przystrojone kwiatkami .Największy problem sprawiło chlapanie .Nie było łatwo wyciskając bibułkę trafić z wysokości jednego metra kroplą barwnika w serce.
Pojawiły się skutki uboczne chlapania ukryte pod coraz większą ilością zdobników.Media tego rodzaju w moim wykonaniu były bardzo nieobliczalne , a efekt końcowy stał się zupełną niespodzianką.Mimo wszystko jeszcze nie raz sięgnę po tą metodę jako lekarstwo na łagodne objawy dolegliwości mojego serca .Trochę brudzą ręce, ale w zamian relaksują , bawią i odprężają .

.
Pozdrawiam serdecznie koleżanki żurnala 2015 i wszystkich odwiedzających.Bardzo dziękuję za tyle miłych słów pozostawionych w komentarzach.

3 komentarze:

  1. Tym razem Grażynko mocno poszłaś w kolor! Ciekawa interpretacja i ładna gra kolorów chociaż - nie ukrywam, jestem trochę zaskoczona. Przypadkowe chlapania niewątpliwie dodały smaczku. Całość jest intrygująca. Miło było zobaczyć Twoje złote serce! Cieplutko pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tym bardziej podziwiam, że stworzyłaś zmediowaną pracę bez mediów! :))

    OdpowiedzUsuń
  3. Jakie kolory!!! Jest radośnie i bardzo pozytywnie. Poza tym wymyśliłaś świetny sposób na niedobór mediów :)

    OdpowiedzUsuń