czwartek, 5 listopada 2015

Urodziny

Hp hip hura Trzecie cudowne urodziny bloga kilka dni temu obchodziła Ewa .Piękna data , trzy lata ciężkiej , konsekwentnej pracy ,czasami dni poświęconych na wyplatanie papierowych rurek ,a czasami wałkowanie placków z masy solnej .Były inspiracje kolorkami ,
malowidła na drewienkach ,wycinanki z serwetek i wiele innych fantastycznych prac , które mogły się narodzić tylko w tak kreatywnej i wrażliwej duszyczce .W dniu urodzin proponuję chwilę wytchnienia , zabawy i błogiego lenistwa .Oto coś dla smakowych doznań podniebienia ,Proszę kroić i częstować wszystkich zgromadzonych gości .
Mój post z powodu drobnych kłopotów z komputerem wypadł trochę po czasie .Powiem więc jeszcze raz 100 lat.Czas jednak szybko mija zwłaszcza miły więc Ty kochana Ewuniu musisz teraz zgubić nadmiar kalorii i wracać do obowiązków blogowych ,
Maluj świat ,inspiruj i prowadż własnymi ścieżkami , bo tylko szlaki nigdy nie odkryte są najbardziej ciekawe .Was kochani zapraszam do Ewy na trwające candy urodzinowe.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny.

1 komentarz:

  1. Dziękuję!!! Rozpieszczasz mnie Grażynko na każdym kroku! Tyle cudownych słów pod moim adresem - nie wiem czym sobie na nie zasłużyłam? Ale jest mi bardzo, bardzo miło. Dzięki Tobie ta rocznica jest wyjątkowa i zapamiętam ją na zawsze. Tort ciągle stoi na honorowym miejscu, są chwile gdy żałuję, że nie mogę go ugryźć. Jeszcze raz dziękuję Ci za cudowną niespodziankę i przesyłam buziaki!

    OdpowiedzUsuń