piątek, 6 stycznia 2017

W moich książkach

Witam
Z radością piszę pierwszy post w tym roku .Dzisiaj zdradzę tajemnicę .Pod koniec ubiegłego roku wysłałam Ewie księgę i pisemny wstępny projekt kolejnej wspólnej zabawy . Druga prawie identyczna księga została u mnie .Do wyglądającego dość urzędowo pisma napisanego raczej żartem dołączyłam zapisane słowa starej księgi . Tymi słowami bardzo skromnie prosiła o danie jej szansy na lepsze nowe życie .
Księga czuła się opuszczona , zaniedbana i wyrzucona na śmietnik wraz z meblem gdy stała się niemodna .Chciała tylko być piękna i kochana .Po jakimś czasie otrzymałam wiadomość i odpowiedz .Ewa tak jak ja nie pozostała obojętna i postanowiła odmienić smutne losy księgi .Zdecydowałyśmy się na art journal i razem podjęłyśmy nowe wyzwanie.
Przygotowałam dość niepewnie 15 punktów , które mają wypełnić pierwszą część księgi do końca roku 2017 .
Nad nieuzupełnioną częścią pomyślimy i zobaczymy na co pozwoli czas .Dzisiaj chcę pokazać pierwszy wpis do ciężkiej
ważącej 2 kg księgi , która po otwarciu tworzy kwadrat o bokach 44 cm na 30 .Jest to ogromna zwłaszcza dla mnie nowicjusza przestrzeń do wypełnienia .Wszystkie ustalone punkty wypełniamy według własnej kolejności .Ja na początek przygotowałam punt nr 1 i nadałam tytuł pierwszej części .Jest to maleńka zapowiedz tego co będzie dalej . Zapraszam do obejrzenia zdjęć .

Zapraszam także do Ewy gdzie lada chwila ukaże się post i pierwszy wpis do wspólnie prowadzonych art journali .Dziękuję za odwiedziny i wszystkie pozostawione słowa w komentarzach .

5 komentarzy:

 1. Piękna zapowiedź. Zwiastuje tajemnicę i magię. To będzie niezwykła księga, jestem tego pewna. Dziękuję Ci Grażynko, że mogę być częścią tego wydarzenia.
  Miłego weekendu kochana!

  OdpowiedzUsuń
 2. W piękny klimat nas Kochana wprowadziłaś ! Jestem zauroczona kolorystyką i delikatnością jaką uzyskałaś. Cudnie ! Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 3. I tutaj bardzo intrygująco..., subtelnie.Czekam na kolejne wpisy.Serdecznie pozdrawiam!:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się bardzo interesująco, piękna kolorystyka.Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 5. wielka przestrzeń do medialnego wyżycia się! ;-)

  OdpowiedzUsuń