niedziela, 18 czerwca 2017

Strona z poradnika

Witam Po kilku wolnych dniach od pracy powstała strona poradnika . Myślę ,że zebrałam tu podstawowe informacje na temat wędkarstwa . Podzieliłam je na sześć części ,które czytane w kolejności powinny być dość oczywiste .Problemem może być jednak część z przygotowaniem ciasta .Ciasto zakłada się na haczyk .Istnieje wiele przepisów na jego przygotowanie , a najlepsze receptury pozostają tajne .Ciasta takie pachną wanilią miodem lub truskawkami .Nie natrafiłam na dokładny opis kształtu takiego zakładanego ciasta wiec zaproponowałam rogaliki . Strona mojego poradnika zawiera mapę przepis kulinarny i kilka dodatkowych informacji na temat pomiaru ryb ,żeby po powrocie z takiej wyprawy powiedzieć to była taaaaka ryba .Pamiętajmy jednak ,że największą prawdziwa przygodą wędkarską jest wypuszczenie rybki do wody .Zapraszam do poradnika.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia

6 komentarzy:

 1. Ponownie podziwiam Grażynko Twój wpis. Pięknie pomyślane, spójne, ciekawe i żartobliwe podejście do tematu. Jest co obejrzeć i co poczytać - znakomity wpis.
  Ściskam Cię serdecznie i ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 2. REWELACJA! Zabawnie, pomysłowo i świetnie wykonane :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczny poradnik w żartobliwym tonie i bardzo pomysłowy :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Co prawda tematyka wędkarska jest mu zupełnie obca ale koncepcja takiego poradnika bardzo mi się podoba. Poradnik jest rewelacyjny, pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń