sobota, 22 lipca 2017

Zakładka

Witam. Zakładka do książki to temat kolejnego wpisu do księgi .Pierwsze prace trwały już pod koniec grudnia ubiegłego roku . Dopadł mnie wtedy taki mały szał na klejenie serwetek . Kleiłam po kolei wszystkie jakie miałam zupełnie losowo i bez konkretnego celu . Nakleiłam więc bardzo wzorkowe koło i domalowałam intensywne pomarańczowe tło. Ściśle określone tematy moich planowanych wpisów nie chciały się zatrzymać w tym miejscu . Otwierałam i zamykałam księgę ,aż w końcu przyklejona serwetka na środku popękała i odsłoniła biały papier . Stukałam palcami w blat i zastanawiałam się co dalej z tym zrobić . Złapałam za złoty spray .Ta mgiełka w metalowym pojemniku okazała się bardzo użyteczna . Świetnie zakryła uszkodzenia zatuszowała część wzorków i przyniosła upragniony pomysł .Zrobiłam tu zakładkę .Chciałam ,żeby umieszczona w księdze pasowała do otwartych stron .W tym wpisie zakładka to ruchomy element częściowo zasłaniany przez lampę Zapraszam do księgi i zdjęć.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny .

8 komentarzy:

 1. Zaskoczyłaś mnie Grażynko tym wpisem. Wyczarowałaś baśniową scenerię pełną tajemnic i niespełnionych marzeń. Podoba mi się pomysł na "zakotwiczenie zakładki". Nastrój budują mocne, zdecydowane kolory - to u Ciebie coś nowego! Znakomity wpis, bardzo mi się podoba. Buziaki na niedzielę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie ozdobiłaś te strony, a wyjmowana z nich zakładka to świetny pomysł! Całość jest zachwycająca i tajemnicza:) Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Strona jak komnaty sułtańskiego pałacu.
  Grażynko piękne.
  Pozdrawiam serdecznie 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakbym patrzyła na ilustrację do Baśni Tysiąca i jednej nocy a zakładka to rewelacyjny pomysł. Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie Grażynko! Od razu skojarzył mi się wpis z bajką Alladyn lub Baśniami Tysiąca jedenj nocy Jest na prawdę magiczna ! Super :* Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego kunsztu, bardzo mi się podoba! Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo pomysłowa, dopieszczona w szczegółach praca! Piękna kolorystyka i ten nastrój baśniowy - coś niezwykłego!

  OdpowiedzUsuń